ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
google pixel 3 xl

[Film] Oto pełny unboxing Pixela 3 XL na miesiąc przed oficjalną premierą!

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Premiera Pixela 3 XL będzie wydarzeniem wyjątkowym. Nie jest to jednak zasługa Google’a, lecz tego, że na miesiąc przed premierą o smartfonie dowiedzieliśmy się już praktycznie wszystkiego, a w sieci znaleźć można wiele zdjęć przedstawiających niezaprezentowany jeszcze telefon od giganta z Mountain View. Dziś przygotowałem dla Was kolejny ciekawy materiał, a mianowicie unboxing smartfona Pixel 3 XL, który opublikowany został wczoraj na pewnym rosyjskim kanale.

Unboxing Pixela 3 XL na miesiąc przed premierą. To chyba pierwszy taki przypadek w historii

Na rosyjskim kanale o nazwie Распаковываем udostępniony został profesjonalny film prezentujący unboxing smartfona Pixel 3 XL. Co ciekawe, w rękach modelki urządzenie jest gigantyczne – zobaczcie sami, jak wygląda to na poniższym materiale wideo. W pudełku oprócz telefonu znajdziemy słuchawki z kablem USB typu C wraz z adapterem oraz ładowarkę. Na samym końcu filmu pokazane są dodatkowe ujęcia smartfona z każdej strony. Zobaczcie, jak Pixel 3 XL wygląda w rzeczywistości:

Zobacz też: Już wiemy skąd pochodzą smartfony Pixel 3 XL na miesiąc przed premierą.

Jakie są Wasze odczucia na temat Pixela 3 XL po obejrzeniu tego filmu? Czy kupilibyście tego smartfona? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Распаковываем za pośrednictwem AndroidAuthority

Sprawdź najnowsze wpisy