samsung galaxy note 3 panel przedni 6

Tydzień. Tyle czasu brakuje, abyśmy dotrwali dnia, w którym Samsung oficjalnie zaprezentuje kolejną odsłonę modelu z udanej serii Note, która łączy w jednej obudowie zalety smartfona i tabletu.

Krążąc po newsach dotyczących Samsunga Galaxy Note 3 możecie zauważyć, że każdego dnia podawana była inna wielkość wyświetlacza tego urządzenia. To dosyć znacząca informacja, gdyż ma ogromny wpływ na decyzję przy zakupie. Patrząc po przeróżnych wpisach moglibyśmy zamknąć przekątną ekranu w przedziale od 5,5 do aż 6,3 cali(!) Spora rozbieżność. Niemniej jednak, z dniem dzisiejszym, możemy być pewni z jak dużym wyświetlaczem będziemy mieli do czynienia w przypadku trzeciej odsłony Note’a. Wszystko za sprawą wycieku zdjęć przedniego panelu do Internetu, który również daje nam pojęcie jak mniej więcej będzie prezentował się nowy phablet Koreańczyków:

samsung galaxy note 3 panel przedni

Zgodnie z naniesionymi danymi na zdjęciu, przekątna wyświetlacza Samsunga Galaxy Note 3 ma wynosić 5,68 cali, czyli notabene tyle ile podawaliśmy przy okazji informacji o pomyślnej certyfikacji Bluetooth.

Więcej szczegółowych zdjęć:

samsung galaxy note 3 panel przedni 3samsung galaxy note 3 panel przedni 5 samsung galaxy note 3 panel przedni 4 samsung galaxy note 3 panel przedni 2

 

Przy okazji poznaliśmy sposób montażu przedniego panelu do płyty głównej. W razie potrzeby nie powinno być problemów z wymienieniem go we własnym zakresie.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.