ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
sony xperia xz2

Sony Xperia XZ3 wdzięczy się do nas na oficjalnej grafice

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Rewolucja w nomenklaturze Sony nie istnieje lub ma bardzo odmienną definicje. Ok, Xperia XZ2 bardzo się zmieniła w stosunku do poprzedników, ale to nie był przeskok, którego oczekiwali fani. Smartfon stał się zdecydowanie grubszy, czytnik linii papilarnych zmienił miejsce, a ramki w niewielkim stopniu się zmniejszyły. Co czeka nas w kolejnej generacji? Już wiemy, że wracamy do starego trybu ewolucji tej firmy. Innymi słowy – bez rewolucji w designie. Po cichu liczymy na ciekawe zmiany wewnątrz, ale po kolei. Najpierw poznajmy wygląd Xperii XZ3.

Czy Xperia XZ3 i jej wygląd może się podobać?

sony xperia xz3 render wyglad design

Powyżej widzicie oficjalny rener następcy Xperii XZ2. Widać delikatne zmiany. Przede wszystkim smartfon stał się smuklejszy, a przynajmniej sprawia wrażenie, że nie uzyska miana najbardziej grubego modelu ostatnich lat. Do tego pojawiło się zdecydowanie więcej zaokrągleń z przodu – same krawędzie, jak i rogi idą w stronę 2,5D. Z tyłu wciąż jeden aparat, ale miejmy nadzieję, że z matrycą 48 MPx. To by oznaczało, że Sony wykorzysta swoją najnowszą technologię, która ma duży potencjał, aby namieszać na rynku. Pod warunkiem, że sterowniki zostaną odpowiednio dopracowane. Pod obiektywem widać centralnie umieszczony czytnik linii papilarnych, który akurat mi w przypadku Xperii XZ2 nie przypadł do gustu. Na tylnej powierzchni, na samym dole wyróżnia się jeszcze wycięcie, które nie wiadomo, czy będzie miało specjalny cel.

Zobacz też: LG szykuje się do elastycznych rewolucji!

Sony zaprezentuje serię Xperia XZ3 lada moment, na targach IFA w Berlinie, które rozpoczynają się na przełomie sierpnia i września. Czy ten smartfon nas zachwyci? Po cichu liczę, że tak, choć niektórych może drażnić wydawanie kolejnego, flagowego modelu, który w teorii nie będzie znacznie różnił się od poprzednika.

źródło: MySmartPrice

Sprawdź najnowsze wpisy