Nowe smartphone’y Huawei już w następnym roku.

Newsy

Na stronie chińskiego producenta pojawiła się informacja prasowa, w której czytamy między innymi o planach na następny rok. Huawei chciałby wprowadzić na rynek dwa nowe smartphone’y i choć sam z odrobiną ostrożności i dystansem podchodzę do tej firmy, to oba modele mogą troszeczkę namieszać na rynku telefonów z Androidem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


Mowa tu o modelach IDEOS X5 i IDEOS X6. Oba urządzenia pracują pod kontrolą Androida 2.2 i posiadają wszystkie udogodnienia, jakie znajdziemy w każdym smartphone’nie takie jak WiFi, akcelerometr, GPS/AGPS. Pierwszy z nich zostanie wyposażony w pojemnościowy ekran o przekątnej 3,8 cala, natomiast jego większy brat, model X6, będzie wyświetlał obraz o przekątnej 4,1 cala.

W owej notce możemy również wyczytać, że model X5 wyposażony będzie w aparat z matrycą 5 milionów pikseli, którego użyteczność zwiększy wbudowany LED flash. Niestety nie znajdujemy w niej żadnej informacji na temat aparatu w większym modelu, choć autor notki wspomina o możliwości nagrywania i odtwarzania filmów w rozdzielczości HD. Jeżeli chodzi o odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości w modelu X6, to telefon będzie posiadał wyjście HDMI wspomagane dźwiękiem w technologii Dolby Mobile Surround.

 

Oryginalną wiadomość można znaleźć tutaj.

Źródło: www.huawei.com.au 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x