ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
htc u11 life

HTC szykuje coś nowego dla Ciebie, ale co to będzie?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Linia U od HTC cieszy się dobrą opinią, choć nie popularnością. Od początku jej istnienia, czyli premiery U11, wszystkie modele zbierają pochlebne recenzje i są chwalone za nietypowe rozwiązania. Jednym ze sztandarowych jest Edge Sense, czyli ściskane krawędzie, aczkolwiek tego nie spotkamy u każdego reprezentanta rodziny. W tym roku poznaliśmy U12+ i nie zapowiada się, aby Tajwańczycy zdecydowali się na prezentację jeszcze lepszego, flagowego modelu. Niemniej coś nowego dla Ciebie nadchodzi – HTC oficjalnie zaprasza na prezentację.

Coś nowego dla Ciebie od HTC – wraca temat U12 Life?

W ramach szału wokół IFA w Berlinie, HTC przedstawi nowy model. Jak nie trudno z zapowiedzi się domyślić, będzie to nowy smartfon z serii U. Od początku roku mówi się, że Tajwańczycy nie planują prezentować więcej, niż 1 flagowy telefon, a taki jest został pokazany. Jest nim wspomniany U12+. W takim razie, co to za model? Oczywiście U12 Life – model ze średniej półki, który ma łączyć wygląd Pixeli i iPhone’ów. Dodatkowo spodziewamy się, że HTC nie będzie produkować tego urządzenia – zrobi to zewnętrzna firma.

Zobacz też: Czy powinniśmy tolerować reklam w powiadomieniach?

Od HTC U12 Life możemy oczekiwać 6-calowego wyświetlacza, Snapdragona 636 oraz 4 GB RAM. Poprzednik, U11 Life, bazował na rodzinie Android One, aczkolwiek nie wiemy, czy Tajwańczycy w tym przypadku też zdecydują się na czyste oprogramowanie.

źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy