monument valley

Paramount tworzy film na podstawie gry Monument Valley. Jak ma to wyglądać?

Newsy

Czy pamiętacie jeszcze grę Angry Birds? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie film o wściekłych ptakach, który w kinach pojawił się kilka lat temu. Od krytyków nie zebrał on rewelacyjnych ocen, ale ogółem przyjęty został dość pozytywnie. Teraz kolejna wytwórnia filmowa planuje stworzyć ekranizację niezwykle pięknej gry mobilnej. Dzięki Paramount Pictures świat Monument Valley będziecie mogli poznać na wielkim ekranie!

Film na podstawie Monument Valley? Co wiemy o nowym projekcie?

O filmie tworzonym na podstawie gry Monument Valley dowiedzieliśmy się dzięki Twitterowi twórców produkcji – to tam opublikowana została informacja, w której studio potwierdziło plotki. Przy produkcji ekranizacji pracują dwie wytwórnie – Paramount Pictures oraz Weed Road Pictures. Rolę reżysera filmu pełnić będzie Patrick Osborne, który znany jest głównie z filmów animowanych, takich jak Wielka Szóstka czy Uczta.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Premiera nowego ekscytującego smartfona. Kolejny pogromca flagowców?

Różne źródła podają, że filmowe Monument Valley łączyć ma grę aktorską z komputerowymi animacjami. Niestety na temat produkcji nie wiemy jak na razie niczego więcej – ekranizacja nie ma jeszcze, chociażby scenarzysty, zatem na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać. Czy wybierzecie się do kin, gdy film w nich zadebiutuje?

Źródło: Twitter

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x