ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
monument valley

Paramount tworzy film na podstawie gry Monument Valley. Jak ma to wyglądać?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Czy pamiętacie jeszcze grę Angry Birds? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie film o wściekłych ptakach, który w kinach pojawił się kilka lat temu. Od krytyków nie zebrał on rewelacyjnych ocen, ale ogółem przyjęty został dość pozytywnie. Teraz kolejna wytwórnia filmowa planuje stworzyć ekranizację niezwykle pięknej gry mobilnej. Dzięki Paramount Pictures świat Monument Valley będziecie mogli poznać na wielkim ekranie!

Film na podstawie Monument Valley? Co wiemy o nowym projekcie?

O filmie tworzonym na podstawie gry Monument Valley dowiedzieliśmy się dzięki Twitterowi twórców produkcji – to tam opublikowana została informacja, w której studio potwierdziło plotki. Przy produkcji ekranizacji pracują dwie wytwórnie – Paramount Pictures oraz Weed Road Pictures. Rolę reżysera filmu pełnić będzie Patrick Osborne, który znany jest głównie z filmów animowanych, takich jak Wielka Szóstka czy Uczta.

Zobacz także: Premiera nowego ekscytującego smartfona. Kolejny pogromca flagowców?

Różne źródła podają, że filmowe Monument Valley łączyć ma grę aktorską z komputerowymi animacjami. Niestety na temat produkcji nie wiemy jak na razie niczego więcej – ekranizacja nie ma jeszcze, chociażby scenarzysty, zatem na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać. Czy wybierzecie się do kin, gdy film w nich zadebiutuje?

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy