ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nokia 7 Plus

Masz Nokię 7 Plus? już wkrótce dostaniesz Androida 9 Pie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Nokia robi świetne smartfony, jednak naprawdę wyróżnia ich coś innego: wzorowe wsparcie swoich produktów. Firma zapowiedziała, że Androida 9 Pie dostaną wszystkie wyprodukowane przez nich smartfony.

Nokia 7 Plus dostanie Androida Pie już za jakiś miesiąc

Tak jest, dobrze czytacie. Nokia 7 Plus będzie pierwszym smartfonem z portfolio Nokii, który dostanie Androida 9 Pie. Właściciele urządzenia napędzanego Snapdragonem 660 otrzymają aktualizację do dziewiątej wersji Zielonego Robocika już pod koniec września tego roku, czyli za jakiś miesiąc. Ową informację potwierdził sam CEO firmy, który poinformował jednocześnie, że data wypuszczenia opisywanej aktualizacji może się nieco różnić pomiędzy państwami.

Zobacz także: Droższa wersja Galaxy Note9 sprzedaje się lepiej niż podstawowa!

Sądząc po dacie premiery, Nokia 8 Sirocco i Nokia 6.1 będą następne w kolejce do otrzymania aktualizacji, jednak są to tylko spekulacje. Nokia wzięła sobie na barki bardzo ambitny plan – dostarczyć Androida 9 Pie na wszystkie swoje urządzenia. Miejmy nadzieję, że firma dotrzyma danej obietnicy, aczkolwiek sądząc po jej przeszłości, to dotrzyma. Szkoda, że inni producenci nie mają takiego podejścia (tak, mówię o tobie Samsungu, LG, Motorolo… i tak dalej). Ma ktoś z Was Nokię 7 Plus? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy