Nokia robi świetne smartfony, jednak naprawdę wyróżnia ich coś innego: wzorowe wsparcie swoich produktów. Firma zapowiedziała, że Androida 9 Pie dostaną wszystkie wyprodukowane przez nich smartfony.

Nokia 7 Plus dostanie Androida Pie już za jakiś miesiąc

Tak jest, dobrze czytacie. Nokia 7 Plus będzie pierwszym smartfonem z portfolio Nokii, który dostanie Androida 9 Pie. Właściciele urządzenia napędzanego Snapdragonem 660 otrzymają aktualizację do dziewiątej wersji Zielonego Robocika już pod koniec września tego roku, czyli za jakiś miesiąc. Ową informację potwierdził sam CEO firmy, który poinformował jednocześnie, że data wypuszczenia opisywanej aktualizacji może się nieco różnić pomiędzy państwami.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Droższa wersja Galaxy Note9 sprzedaje się lepiej niż podstawowa!

Sądząc po dacie premiery, Nokia 8 Sirocco i Nokia 6.1 będą następne w kolejce do otrzymania aktualizacji, jednak są to tylko spekulacje. Nokia wzięła sobie na barki bardzo ambitny plan – dostarczyć Androida 9 Pie na wszystkie swoje urządzenia. Miejmy nadzieję, że firma dotrzyma danej obietnicy, aczkolwiek sądząc po jej przeszłości, to dotrzyma. Szkoda, że inni producenci nie mają takiego podejścia (tak, mówię o tobie Samsungu, LG, Motorolo… i tak dalej). Ma ktoś z Was Nokię 7 Plus? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.