Zapowiedź wideo od LG – powrót na rynek tabletów z G Pad 8.3

Newsy

Logo LGJak najłatwiej poinformować szeroką grupę odbiorców o nadchodzącym wydarzeniu? Oczywiście za pomocą Internetu. Jeżeli to jeszcze będzie film to tym bardziej mamy większe szanse na dotarcie do mnóstwa oglądających. Warunkiem jest, że umieścimy dane wideo na popularnym portalu jakim jest z pewnością YouTube.

Tak też postanowiło zrobić LG, aby poinformować świat o zbliżającej się premierze nowego urządzenia. Będzie to ważny moment dla Koreańczyków, gdyż szykują  swój powrót na rynek tabletów. Ostatnim ważnym graczem w tej kategorii był model Swift/Optimus Pad V900. Miał on swoją premierę dwa lata temu.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przejdźmy do wspomnianego wcześniej filmu:

G Pad 8.3, czyli tablet od LG, według przecieków posiada wyświetlacz 8,3″ o rozdzielczości FullHD (1920×1080) lub WUXGA (1920×1200). Systemem ma zarządzać najprawdopodobniej czterordzeniowy Snapdragon 600 z 2GB pamięci RAM. Nadchodzący G Pad ma być tabletem, który można łatwo przenosić ze sobą (nawet w kieszeni), a jednakowo będzie on odpowiednio duży dla osób chcących oglądać filmy i grać. Więcej nowinek jakie przynosi nam powyższe wideo to informacja o niskiej wadze i cienkiej obudowie oraz możliwości prostej komunikacji z komputerem i telewizorem (wyposażonym w funkcje Smart TV).

Niedługo po pojawieniu się filmu do Sieci wyciekł render porównujący tablet do niedawno zaprezentowanego modelu G2:

lg g pad 8.3 render

Oficjalna premiera spodziewana jest przy okazji targów IFA w Berlinie, które rozpoczną się już na początku września. Nowego gracza na rynku tabletów znajdziemy na półkach sklepowych jeszcze tego samego miesiąca.

 

źródło: Android Police, Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x