Powód do radości dla właścicieli OnePlusa 5 i 5T. Projekt Treble już dostępny!

1 minuta czytania
Komentarze

Projekt Treble to niezwykle ciekawa inicjatywa, która jakiś czas temu zaprezentowana została przez Google’a. Urządzenia, które wspierają tę technologię, aktualizacje najważniejszych komponentów pobierają bezpośrednio ze sklepu Google Play – użytkownik nie musi czekać zatem na reakcję producenta. Firmy produkujące smartfony niestety zazwyczaj nie decydowały się na dodanie Projektu Treble do urządzeń, które premierę miały przed prezentacją inicjatywy. Na całe szczęście w przypadku OnePlusa jest inaczej, o czym informował Was już Łukasz – urządzenia OnePlus 5 i 5T w najnowszej aktualizacji otrzymały upragnione udogodnienie.

Projekt Treble dla smartfonów OnePlus 5 i 5T. Jak pobrać aktualizację?

Najnowsza aktualizacja dla smartfonów OnePlus 5 i 5T o numerze 5.1.5 przez producenta opisana jest wyłącznie jako łatka bezpieczeństwa. W rzeczywistości jednak nowa wersja systemu wyposażona jest w Projekt Treble – rzućcie okiem na poniższy zrzut ekranu, który potwierdza obecność technologii w oprogramowaniu po aktualizacji.

Zobacz także: Zobacz, jak aplikacje Google’a mogły być podatne na ataki cyberprzestępców.

Najnowsza aktualizacja zaczęła już trafiać do pierwszych użytkowników, jednak dotarcie do wszystkich urządzeń może zająć trochę czasu. Jeśli najświeższą odsłonę systemu chcecie pobrać już dziś, to zalecam skorzystanie z narzędzia Oxygen Updater, które wymusi pobranie najnowszej wersji Androida. Miłego użytkowania!

Źródło: AndroidPolice

Motyw