Dalsza ekspansja Androida

Newsy

Android powoli opanowuje kraje skandynawskie.  Firma QAim Oy, zajmująca się gromadzeniem statystyk użytkowania Internetu mobilnego ogłosiła raport, z którego wynika, że Android przegoni obecnego lidera – Symbiana – do końca sierpnia 2011.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Od lutego ilość wyświetlonych stron za pomocą urządzenia z Androidem wzrosła dziesięciokrotnie, dając Androidowi prawie pięcioprocentowy wzrost udziału w lokalnym rynku. Jeśli trend wznoszący się utrzyma, iPhone’a przegoni już w maju.

W Skandynawii, głównie dzięki Nokii, od lat króluje niczym niezagrożony Symbian. Nawet iPhone nie dał rady zagrozić jego dominacji. Według prognoz, uda się to właśnie Androidowi.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x