ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
galaxy note9

Droższa wersja Galaxy Note9 radzi sobie świetnie. Wyniki zadziwiają

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Wciąż można składać preordery na Galaxy Note9. W naszym kraju wersję podstawową (z 6 i 128 GB RAM) wyceniono na 4299 zł, a droższe i mocniejsze wydanie (8/512) na 5399 zł. Jak się jednak okazuje, na niektórych rynkach wersja droższa jest znacznie popularniejsza od tańszej.

Galaxy Note9 – jak się mają preordery?

W Korei Południowej Galaxy Note9 pod względem zamówień przedpremierowych przebił już serię Galaxy S9. Mało tego, w rodzinnym kraju Samsunga więcej osób zamówiło droższą wersję – najpopularniejszym kolorem jest tam Ocean Blue (z żółtym rysikiem).  Stwierdzenie, że „więcej osób woli droższą i mocniejszą wersję” jest trochę na wyrost, bo w niektórych krajach za sprawą różnorakich bonusów przedsprzedażowych oferta na model 8/512 jest zbyt kusząca, by się jej oprzeć. Na przykład w Singapurze zamawiając podstawową wersję Galaxy Note9 w preorderze i tak otrzymamy wersję droższą bez żadnych dopłat. Wielka szkoda, że u nas Samsung się tak nie postarał.

Zobacz także: Najlepsze gry strategiczne na Androida – zobacz długą listę wciągających tytułów

Póki co nie mamy żadnych wyników co do popularności konkretnych wersji w Polsce, lecz zakładam, że u nas jednak dominuje tańszy model. Pierwsze zamówienia z Galaxy Note9 zaczną docierać do klientów już za 3 dni, 24 sierpnia. A czy Wy zamówiliście już swój egzemplarz? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy