ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pixel 3 XL

Wiemy, jak będzie wyglądał Google Pixel 3 XL

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Nadchodzące Pixele od Google budzą nie lada zainteresowanie. Zeszłoroczna generacja nie była zbyt udana (za sprawą wielu problemów), więc wielu ma nadzieję, że tegoroczna seria będzie na tym polu znacznie lepsza. Jeśli interesuje Was jak będzie wyglądał większy model, czyli Pixel 3 XL, to poniżej znajdziecie zdjęcia działającego modelu.

Pixel 3 XL – wygląd

Pixel 3 XL został zauważony „na wolności”. Czytelnik portalu MobileSyrup zrobił mu ukradkiem kilka zdjęć. Oczywiście nie jest to finalny, przeznaczony do sprzedaży model, a co najwyżej prototyp, lecz najprawdopodobniej w kwestii wyglądu nic się do oficjalnej premiery nie zmieni. Pixel 3 XL prezentuje się następująco:

Zobacz także: Najlepsze gry strategiczne na Androida – zobacz długą listę wciągających tytułów

Pierwsze co rzuca się w oczy to oczywiście dość spore wcięcie w ekranie (notch), a w nim podwójny przedni aparat – prawdopodobnie przeznaczony do zaawansowanego rozpoznawania twarzy. Urządzenie cechuje się także bardzo małymi ramkami, jak przystało na smartfony w 2018 roku. Tył urządzenia z kolei wygląda niemal identycznie jak zeszłoroczne modele. Wciąż znajduje się tam jeden aparat, co mnie szczerze dziwi.

Najnowsza generacja Pixeli zadebiutuje już za dwa miesiące. Dokładana data premiery ani ceny nie są jeszcze znane.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy