Gmail z łatwym wyszukiwaniem wiadomości e-mail

Gmail na Androida wkrótce z nową funkcją. Jak cofnąć wysłanego maila?

Newsy

W dzisiejszym świecie wiadomości e-mail wysyła się dość rzadko, głównie w sprawach formalnych. Niestety podczas redagowania maila czasem zdarza nam się popełnić jakiś błąd lub zapomnieć o istotnej kwestii. Od dość dawna na oficjalnej stronie Gmaila nie było to problemem – jeżeli coś poszło nie tak, to przez kilka sekund po wysłaniu maila można go było cofnąć i zmienić jego treść. Teraz funkcja ta powoli trafia do użytkowników mobilnej aplikacji na Androida.

Zobacz też: W Galaxy Note9 złodziej może ukraść Twoje… przyciski smartfona.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mobilny Gmail z funkcją cofania maili. Jak to zrobić?

Najnowsza aktualizacja aplikacji Gmail pozwala na cofanie wysłanych wiadomości e-mail. Niestety to, czy otrzymamy taką opcję, zależy wyłącznie od szczęścia – jest ona aktywowana po stronie serwera i powoli trafia do kolejnych użytkowników. Warto jednak wiedzieć, że anulowanie przesyłania maila jest bardzo łatwe. W najnowszej aktualizacji, po wysłaniu wiadomości, na samym dole interfejsu wyświetlony zostanie taki komunikat:

Źródło zrzutu ekranu: AndroidPolice – nie umieszczam swojego, bo nie otrzymałem jeszcze aktualizacji

Wciśnięcie przycisku „Anuluj”, który oznaczony jest żółtym kolorem, spowoduje, że wiadomość nie zostanie wysłana do odbiorcy. Jak ta funkcja działa? Jest to bardzo proste – Gmail nie wysyła maila od razu po wciśnięciu przycisku „Wyślij”, lecz czeka kilka sekund. W tym czasie nadawca jest w stanie zmodyfikować wybrane treści, o ile jest to wymagane. Czy Wy otrzymaliście już tę funkcję? Dajcie znać.

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x