sony-honami-render

Wszyscy, którzy uważnie śledzą pojawiające się ostatnio doniesienia wiedzą, że Sony planuje na początku września pokazać co najmniej jedno nowe urządzenie, w tym flagowy smartfon – nosi on kodową nazwę Honami i znany jest też jako Xperia Z1. O modelu tym wiemy już teraz w zasadzie wszystko i spodziewamy się, że pod jego maską znajdzie się czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 z 2 GB RAM, a zastosowany ekran posiadać będzie przekątną wynoszącą około pięciu cali. Ważnym elementem ma być tutaj aparat 20 MPx ze specjalnym obiektywem Sony G Lens.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Dziś do Sieci przedostało się zdjęcie prasowe prezentujące Sony Xperia Z1 w pełnej krasie. Urządzenie trafi do sprzedaży najwyraźniej w trzech kolorach: białym, czarnym i fioletowym, a pod względem designu prezentuje się jak większość dotychczasowych modeli z serii Xperia. Ciekawostką jest to, że ramka otaczająca całego smartfona wykonana została z metalu i nie jesteśmy pewni, czy będzie ona miała jedynie charakter ozdoby, czy też zostanie wykorzystana jako antena.

Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już czwartego września, na targach IFA, gdzie Sony zapowiedziało już swoją konferencję.

gsmarena_002

źródło: gsmarena.com
Piotr Andrzejewski