sony-honami-render

Wszyscy, którzy uważnie śledzą pojawiające się ostatnio doniesienia wiedzą, że Sony planuje na początku września pokazać co najmniej jedno nowe urządzenie, w tym flagowy smartfon – nosi on kodową nazwę Honami i znany jest też jako Xperia Z1. O modelu tym wiemy już teraz w zasadzie wszystko i spodziewamy się, że pod jego maską znajdzie się czterordzeniowy procesor Snapdragon 800 z 2 GB RAM, a zastosowany ekran posiadać będzie przekątną wynoszącą około pięciu cali. Ważnym elementem ma być tutaj aparat 20 MPx ze specjalnym obiektywem Sony G Lens.

Dziś do Sieci przedostało się zdjęcie prasowe prezentujące Sony Xperia Z1 w pełnej krasie. Urządzenie trafi do sprzedaży najwyraźniej w trzech kolorach: białym, czarnym i fioletowym, a pod względem designu prezentuje się jak większość dotychczasowych modeli z serii Xperia. Ciekawostką jest to, że ramka otaczająca całego smartfona wykonana została z metalu i nie jesteśmy pewni, czy będzie ona miała jedynie charakter ozdoby, czy też zostanie wykorzystana jako antena.

Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane już czwartego września, na targach IFA, gdzie Sony zapowiedziało już swoją konferencję.

gsmarena_002

źródło: gsmarena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski