Wymagania dla Gingerbread’a?

Newsy

Kilkanaście godzin temu, na swoim Twitterze, jeden z pracowników Google współpracujący przy tworzeniu „pierniczka” – Dan Morrill poinformował, że wiadomości na temat minimalnych wymagań owego systemu, związane z taktowaniem procesora, to nic innego jak zwykła plotka. Jest to odpowiedź na liczne artykuły w internecie oraz posty na forach, w których spekulowano o tym, jakoby Gingerbread wymagał procesora z zegarem 1GHz.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W innej wiadomości na „ćwierkaczu”, Morrill oznajmia, że Android nigdy nie posiadał wymagań sprzętowych. Pozwala to starszym urządzeniom na korzystanie z dobrodziejstw nowszych wersji systemu. W owej wiadomości czytamy również o tym, że wszystkie urządzenia na których działa Froyo będą w stanie udźwignąć pierniczka. 

Jest to bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy słabszych urządzeń mobilnych takich jak HTC Magic, Samsung Galaxy Spica czy też LG Swift. Niestety nie mamy co liczyć na oficjalne aktualizacje dla tych smartphone’ów (przynajmniej w najbliższym czasie). Pozostaje nam wierzyć, że społeczność programistów Androida przygotuje odpowiednie wersje dla naszych telefonów.

Źródło: twitter.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x