oneplus 6 red czerwony

OnePlus 6T u operatora? Przy okazji poznaliśmy jego cenę!

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Mogłoby się wydawać, że na rozmowy o OnePlus 6T jeszcze za wcześnie. Jednak z drugiej strony spójrzcie na plotki i szczegółowe przecieki dotyczące Google Pixel 3. Zarówno Amerykanie, jak i Chińczycy najprawdopodobniej przedstawią swoje modele w październiku. O ile o Pixelach wiemy naprawdę wiele, to o następcy OnePlus 6 piszemy przez pryzmat Oppo R17 Pro. Tymczasem do Sieci trafiają pierwsze pogłoski na temat OnePlus 6T.

OnePlus 6T pierwszym smartfonem u operatorów?

oneplus 6

Jak podaje CNET, Chińczykom najprawdopodobniej udało się dojść do porozumienia z amerykańskim oddziałem T-Mobile’a. Magentowi mają oferować OnePlus 6T równolegle z jego globalną wersję. Cena, która jeszcze nie została ostatecznie określona, ma wynosić 550 dolarów. To mogłoby oznaczać podwyżki, bo obecnie OnePlus 6 w najtańszej wersji kosztuje 530 dolarów. W takim razie, czemu firma zainteresowała się ofertą u operatorów? W ten sposób mają zdecydowanie większe szanse na dotarcie do bardziej mainstreamowej grupy odbiorców. Nie a się ukryć, że o istnieniu OnePlus wciąż niewiele osób wie. Dodatkowo mają pojawić się wzmianki o przystosowaniu OnePlus 6T pod nowe częstotliwości T-Mobile’a (600 MHz).

Zobacz też: Celowe postarzanie produktów, a walka Unii Europejskiej.

Czy to dobry ruch? Oczywiście. Czy spodziewać się OnePlus u naszych operatorów? Nie zdziwiłbym się, gdyby Play nie zainteresował się taką współpracą, jak to miało miejsce z Razer Phone.

źródło: CNET

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy