Nokia jest bardzo specyficzną marką po wznowieniu jej działania przez HMD Global. Z jednej strony mamy do czynienia z naprawdę atrakcyjnymi smartfonami, aczkolwiek nie są one w żaden sposób przełomowe, nie mówiąc o rewolucyjności. Są po prostu dobre i w pełni spełniają powierzone im zadania. Z drugiej strony, z miesiąca na miesiąc, plotki coraz bardziej podsycają chęć na poznanie czegoś naprawdę świetnego. Czegoś, co mogłoby stanąć na równi z flagową konkurencją, a nawet stanąć ponad nią. Czyżby taki model właśnie nadchodził? Nokia 9 zapowiedziana?

Jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów – zapowiedź Nokii intryguje

W najbliższy wtorek mamy poznać smartfona, który został określony mianem jednego z najbardziej oczekiwanych. Co to będzie? Możliwości jest od groma. Niewątpliwie chcielibyśmy ujrzeć coś rewolucyjnego. Taka mogłaby okazać się Nokia 9 z kilkunastoma obiektywami Light. Przewidując coś mniej spektakularnego, ujrzymy następcę obecnego flagowca, czyli na światło dzienne wyjdzie Nokia 8 (2018), zwana zapewne Nokia 8.1. Co prawda niewiele wzmianek pojawiało się w Sieci na temat tego urządzenia, co może oznaczać tylko jedno – niekoniecznie zostanie przedstawiony. Idźmy dalej – seria X na dobre pożegna się z chińską ekskluzywność. Modele Nokia 6.1 Plus i Nokia 5.1 Plus, czyli odpowiedniki Nokii X6 i Nokii X5 mogą w końcu na dobre zawitać chociażby w Europie.

Zobacz też: Twój smartfon kiepsko działa? W takim razie powinieneś oczekiwać takiej samej obsługi.

Jak sami widzicie, możliwości jest naprawdę wiele, a plotek praktycznie nie ma. Zaledwie cztery dni dzielą nas od konferencji, więc jedno należy Finom przyznać – tajemnicę udało im się zachować. Szczerze mówiąc – niech tak zostanie już do końca, a nadchodzące wydarzenie może się okazać jednym z najciekawszych w całym roku, niezależnie od tego, co zostanie przedstawione.

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.