ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung składany smartfon

Składany smartfon Samsunga na renderach. Czy tak będzie wyglądało rewolucyjne urządzenie?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Składany smartfon Samsunga to w ostatnim czasie gorący temat. Nadchodzące urządzenie zdążyło już zaskarbić sobie rzeszę osób niecierpliwie go wyczekujących oraz grupę tych, którzy w powodzenie tego sprzętu nie wierzą. Przyznam szczerze, że sam należę do tej drugiej grupy, jednak po obejrzeniu tytułowych renderów, bardzo chciałbym, by składany smartfon Samsunga rzeczywiście tak wyglądał.

Jak będzie wyglądał składany smartfon Samsunga?

Jak będzie wyglądał finalnie? Nie wiemy. Jak może wyglądać? O tak:

Zobacz także: Najlepsze gry RPG na Androida

Nie da się ukryć, że rendery wyglądają imponująco. Stworzył je niejaki Jonas Dähnert (osoba niepowiązana z Samsungiem), więc nie przedstawiają one rzeczywistego wyglądu smartfona. Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że chciałbym, by składany smartfon Samsunga właśnie tak wyglądał. Na renderach urządzenie można wygodnie składać w pół, co wydaje się dość praktyczne. Po rozwinięciu możemy z kolei cieszyć się wielkim, długim ekranem.

Plotki mówią o ekranie o przekątnej 7 cali (kiedy smartfon będzie całkowicie rozłożony) i formacie 21:9 o rozdzielczości 1440 x 3360 px. Co do baterii nie mamy jeszcze dokładnych informacji – wiemy tylko, że najprawdopodobniej jej pojemność znajdzie się gdzieś w przedziale od 3000 do 6000 mAh. Jednego możemy być natomiast pewni: cena Galaxy X będzie zabójcza – mówi się tu o cenie nawet 1850 dolarów (ok. 7006 zł). To z pewnością nie będzie urządzenie przeznaczone dla masowych odbiorców.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy