whatsapp-nowa-aktualizacja-obrazy

Google podpisuje umowę z WhatsApp. Kopie zapasowe na dysku bez ograniczeń!

Newsy

Jeżeli korzystacie z komunikatora WhatsApp, to zapewne wiecie, że kopia zapasowa Waszych wiadomości, zdjęć i filmów może być przechowywana na Dysku Google. Jest to wygodne rozwiązanie, które skutecznie zabezpiecza Wasze dane. Do tej pory niestety, często ogromna kopia zapasowa doliczana była do wolnego miejsca, które posiadamy na serwerach. Teraz na całe szczęście będzie inaczej – dzięki nowej umowie pomiędzy Google a WhatsAppem kopie zapasowe będziecie mogli tworzyć bez ograniczeń!

Kopie zapasowe danych z WhatsApp bez ograniczeń! Czy jest jakiś haczyk?

Osoby, które korzystają z usługi automatycznego tworzenia kopii zapasowej na serwerach Google’a powinny otrzymać już maila, który informuje o nowych regułach. Zaktualizowane zasady wejdą w życie 12 listopada 2018 roku. Na mocy umowy, użytkownik przechowywać może dowolną ilość wiadomości, zdjęć i filmów na Dysku Google’a i dane te nie będą wliczane do zajmowanego miejsca. Jest jednak jeden haczyk – przynajmniej raz w roku należy stworzyć nową kopię zapasową. W przeciwnym razie wszystkie zgromadzone dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Czy tym razem to Apple kopiuje Samsunga?

Nowa umowa podpisana pomiędzy gigantem z Mountain View, a zarządem komunikatora Marka Zuckerberga z pewnością spodoba się wszystkim użytkownikom WhatsAppa. Czy korzystacie z funkcji tworzenia kopii zapasowej na serwerach Google’a? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x