Cena LG G2 obniżona na kilka tygodni przed premierą

Newsy

LG-G2-Press-Image-3

LG niedawno zaprezentowało światu swój nowy flagowy model, czyli G2, który w pełni zasługuje na miano urządzenia z najwyższej półki. Posiada on kilka interesujących rozwiązań, a na wyróżnienie zasługuje zminimalizowana wielkość ramek otaczających wyświetlacz, aparat z optyczną stabilizacją obrazu, czy też bogate oprogramowanie z mnóstwem dodatków. Również specyfikacja techniczna LG G2 nie pozostawia wiele do życzenia, a oprócz mocnego układu Snapdragon 800 znajdziemy tutaj ekran IPS o przekątnej 5,2″ i rozdzielczości 1080p (1920×1080), a także dużą baterię o pojemności 3000 mAh.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Premiera tego modelu w Europie ma mieć miejsce pod koniec września. Interesującą informacją jest to, że cena, wyznaczona początkowo na 599€, została w ostatnich dniach obniżona do 499€, czyli dość znacznie, jak na świeżo wydane urządzenie. Jak na razie obniżył ją niemiecki MediaMarkt, ale spodziewamy się, że jego wzorem pójdą niebawem też inne sklepy.

mvbwdav

źródło: tabtech.de


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x