LG-G2-Press-Image-3

LG niedawno zaprezentowało światu swój nowy flagowy model, czyli G2, który w pełni zasługuje na miano urządzenia z najwyższej półki. Posiada on kilka interesujących rozwiązań, a na wyróżnienie zasługuje zminimalizowana wielkość ramek otaczających wyświetlacz, aparat z optyczną stabilizacją obrazu, czy też bogate oprogramowanie z mnóstwem dodatków. Również specyfikacja techniczna LG G2 nie pozostawia wiele do życzenia, a oprócz mocnego układu Snapdragon 800 znajdziemy tutaj ekran IPS o przekątnej 5,2″ i rozdzielczości 1080p (1920×1080), a także dużą baterię o pojemności 3000 mAh.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Premiera tego modelu w Europie ma mieć miejsce pod koniec września. Interesującą informacją jest to, że cena, wyznaczona początkowo na 599€, została w ostatnich dniach obniżona do 499€, czyli dość znacznie, jak na świeżo wydane urządzenie. Jak na razie obniżył ją niemiecki MediaMarkt, ale spodziewamy się, że jego wzorem pójdą niebawem też inne sklepy.

mvbwdav

źródło: tabtech.de
Piotr Andrzejewski