z1honami

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Już w pierwszych dniach września rozpoczną się targi IFA 2013 w Berlinie, na których spodziewamy się ujrzeć kilka bardzo ciekawych premier. Jedną z najważniejszych nowości ma być flagowy smartfon Sony, znany nam bliżej jako Xperia Z1, czy też Honami. Przypomnijmy, że ma on wyróżniać się przede wszystkim wybitnym aparatem zdolnym wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 20 MPx. Oprócz tego pod maską urządzenia znajdzie się dedykowany układ, odpowiadający właśnie za przetwarzanie zdjęć, a poza tym wspomina się również o zastosowaniu wysokiej klasy obiektywu, dzięki któremu nasze fotografie będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Poza tym spodziewamy się wielkiego ekranu o wysokiej rozdzielczości, czterordzeniowego procesora, a także baterii o dużej pojemności, które uzupełniałyby specyfikację flagowego smartfona Sony.

Japoński producent rozpoczął w ostatnim czasie kampanię na portalach społecznościowych promującą nadchodzące urządzenie. Pierwsze ze zdjęć, które ujrzeliśmy dotychczas przedstawiało zbliżenie na charakterystyczny dla linii Xperia włącznik, natomiast dziś opublikowano fotografię prezentującą smartfon w wodzie, co może zwiastować wodoodporność nadchodzącego urządzenia. Akcja opatrzona została tagiem #bestofSony, czyli „najlepsze od Sony” – mamy nadzieję, że to hasło nie okaże się jedynie pustym sloganem. Wszystkiego dowiemy się już niebawem, tymczasem możemy spodziewać się kolejnych zdjęć promujących Honami i najważniejsze cechy tego smartfona.

BSQgvj5IIAA4LuV
Piotr Andrzejewski