ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note9 s pen

Jakie zdjęcia robi Samsung Galaxy Note9? Zobacz sam!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Note9 oficjalnie zadebiutował zaledwie kilka dni temu. Samo urządzenie z pewnością nie jest rewolucją, a co najwyżej ewolucją. Niemniej jednak od Samsunga zawsze oczekuje się świetnej jakości zdjęć. Sprawdźcie sami, jak wyglądają one w przypadku Galaxy Note9!

Jakie zdjęcia robi Galaxy Note9?

Samsung Galaxy Note9 posiada podwójny tylny aparat: 12 Mpix (f/1.5-2.4) + 12 Mpix (f/2.4), więc dokładnie taki sam, jaki ma Galaxy S9+. Zdjęcia robione za pomocą Galaxy Note9 teoretycznie będą więc identyczne jak te wykonane starszą Galaktyką. Jeśli jednak ciekawi Was jak one wyglądają, to zerknijcie poniżej:

Zobacz także: Samsung radzi sobie coraz gorzej. Firma zamknie jedną ze swoich fabryk smartfonów

Oczywiście wgrane tutaj zdjęcia zostały skompresowane i pokazują tylko przedsmak tego, co potrafi Galaxy Note9. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć w nieskompresowanej wersji, wejdźcie pod ten link. Osobiście wszystkie zdjęcia bardzo mi się podobają, jednak jako posiadacz Galaxy S8 nie widzę tutaj wielkiego przeskoku. We wszystkich ukazanych tu zdjęciach ogromną rolę odegrała sztuczna inteligencja, która z sukcesem dopasowała odpowiednie kolory do wszystkich scenerii. A Wy co sądzicie o zdjęciach wykonywanych przez Galaxy Note9? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy