Plotki i spekulacje na temat następcy Nexusa One krążą już od dłuższego czasu. Niedawno mogliśmy przeczytać ich podsumowanie, a chwilę później obejrzeć pierwsze zdjęcia wykonane za pomocą smartfona Nexus S. Teraz w sieci ukazał się krótki film nagrany przez pięciomegapikselową kamerę drugiego w historii telefonu sygnowanego przez Google.

 

 

Zamieszczony film prezentuje całkiem nieźle możliwości nagrywania wideo. Obraz jest w miarę płynny, nie licząc sporadycznych przycięć, ale pamiętajmy, że nie jest to profesjonalna kamera HD. Oświetlenie pomieszczenia pozostawia wiele do życzenia, zatem fakt ten trzeba też uwzględnić w ocenie jakości. Przy nagrywaniu tego klipu nie było specjalnej okazji, by skupić się na jakości zbierania dźwięku przez mikrofon, jednak na podstawie zarejestrowanego materiału możemy ocenić jego możliwości na bardzo dobre, mimo znacznych szumów otoczenia.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Nexus S zostanie oficjalnie zaprezentowany. Wszyscy spodziewają się, że okoliczność ta będzie połączona z demonstracją nowej wersji Androida – Gingerbread. Tak czy inaczej, ilość przecieków na oba tematy jest bardzo obiecująca.

Źródło: androidcentral.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Tomasz Halasz