Film nagrany przez Nexusa S

Newsy

Plotki i spekulacje na temat następcy Nexusa One krążą już od dłuższego czasu. Niedawno mogliśmy przeczytać ich podsumowanie, a chwilę później obejrzeć pierwsze zdjęcia wykonane za pomocą smartfona Nexus S. Teraz w sieci ukazał się krótki film nagrany przez pięciomegapikselową kamerę drugiego w historii telefonu sygnowanego przez Google.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

 

Zamieszczony film prezentuje całkiem nieźle możliwości nagrywania wideo. Obraz jest w miarę płynny, nie licząc sporadycznych przycięć, ale pamiętajmy, że nie jest to profesjonalna kamera HD. Oświetlenie pomieszczenia pozostawia wiele do życzenia, zatem fakt ten trzeba też uwzględnić w ocenie jakości. Przy nagrywaniu tego klipu nie było specjalnej okazji, by skupić się na jakości zbierania dźwięku przez mikrofon, jednak na podstawie zarejestrowanego materiału możemy ocenić jego możliwości na bardzo dobre, mimo znacznych szumów otoczenia.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Nexus S zostanie oficjalnie zaprezentowany. Wszyscy spodziewają się, że okoliczność ta będzie połączona z demonstracją nowej wersji Androida – Gingerbread. Tak czy inaczej, ilość przecieków na oba tematy jest bardzo obiecująca.

Źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x