samsung galaxy note9 oficjalnie

Tapety z Samsunga Galaxy Note9 do pobrania – bez obrabowywania banku!

Łukasz Pająk Newsy 11-08-2018

Swego czasu regularnie prezentowałem Wam paczki z tapetami, abyście mogli znaleźć coś idealnego do Waszego smartfona. Skupiałem się na różnych kategoriach. Podziały tematyczne były czymś naturalnym. Być może czas odnowić ten cykl? To pytanie do Was, a niech pilotażowy odcinek zacznie niedawna premiera – Samsung Galaxy Note9. Poniżej znajdziecie tapety wprost z tego smartfona.

Samsung Galaxy Note9 – tapety

Wszystkie powyższe grafiki, otworzone w pełnym rozmiarze, to 10 tapet, które na dzień dobry otrzymają potencjalni użytkownicy Galaxy Note9. Jakie są, każdy widzi. Oceniać ich nie zamierzam – to po prostu „maziaje”, które przefiltrujecie własnym gustem. Ogólnie rzec biorąc, najlepszy efekt dadzą na wyświetlaczach OLED, gdzie dużo czerni po prostu będzie potęgować inne kolory. Nie mogło też zabraknąć tradycyjnych gradientów, które w przypadku Samsungów stały się od pewnego czasu standardem. Niewątpliwie zwiększają czytelność poszczególnych ikon na ekranie głównym.

Zobacz też: Google Pixel 3 XL bez żadnych tajemnic – jak Wam się podoba?

W takim razie wracam z pytaniem z pierwszego akapitu – czy tego typu tapety Was interesują? Czy też ustawiacie jedną grafikę i nie zmieniacie jej przez cały czas użytkowania smartfona? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o takim cyklu, jak i samych tapetach z Samsunga Galaxy Note9.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x