McPixel w Humble Weekly Sale

Mateusz Gadzina Aplikacje 2013-08-16


shot12Cóż mogę powiedzieć – to co czeka na nas w tej edycji Humble Bundle to jest naprawdę coś dużego. A umieszczenie w Humble Weekly Sale gry na Androida jest dobrym powodem by wspomnieć kolejny raz o obu promocjach. Chociaż bądźmy szczerzy – to nie paczka z grą na system od Google jest główną atrakcją na stronie.

Ale zacznijmy najpierw od tego, co dotyczy Androida. Otóż w wybranym przez PewDiePie zestawie znajduje się 5 tytułów, w tym jedna polska produkcja. I to właśnie ona jest dostępna w wersji na Androida. Mowa tutaj o grze McPixel, której wersję Lite możecie pobrać z tego miejsca. Pełna wersja tego tytułu kosztuje obecnie w Sklepie Play niecałe 10 złotych – w Humble Weekly Sale za jedną trzecią tego dostaniecie oprócz McPixel także 3 kolejne gry (w wersjach na komputery):

 • Botanicula
 • Thomas Was Alone
 • The Showdown Effect

Natomiast jeśli wydacie więcej niż 7 złotych, otrzymacie jeszcze grę Amnesia: The Dark Descsent. Jak widać jeśli ktoś chciał zakupić grę McPixel, teraz ma okazję dostać ją nie tylko w niższej cenie, ale także z kilkoma bonusami.

To tyle jeśli chodzi o Humble Weekly Sale – ale muszę też wspomnieć o Humble Bundle,  w którym co prawda nie ma żadnej gry na Androida, ale jest kilka naprawdę dobrych tytułów. Mowa tutaj o paczce z grami EA w której za dolara dostajemy m.in. Dead Space 1&3, Crysis 2 ME, czy Medal of Honor. Za wpłacenie średniej (4,79$ w tym momencie) na nasze konto trafi jeszcze Battlefield 3 oraz The Sims 3 + Starter Pack. Listę wszystkich tytułów w tej promocji znajdziecie tutaj, natomiast grę McPixel wraz z kilkoma grami na PC możecie kupić tutaj.

źródło: humblebundle.com


 • drozdaxxx

  Kiedyś już był McPixel na humble bundle. I to z dużo lepszymi grami. Swoją drogą jakoś ta gra mnie nie powaliła.

 • foxpl1

  ktoś coś kiedyś tam kupował?

  • boofuls

   kupuję regularnie od kilku miesięcy.

   • foxpl1

    i nie ma żadnych problemów?

    • Bartcor

     Również korzystam z tej wyprzedaży nie pierwszy raz i nigdy nie było żadnych problemów.
     McPixel możesz pobrać bezpośrednio ze strony humblebundle.com (po wykupieniu zestawu oczywiście) albo poprzez specjalną aplikację dla Androida. Aby zainstalować grę musisz w ustawieniach bezpieczeństwa zezwolić na instalację aplikacji ze źródeł innych niż sklep Play Store (Nieznane źródła).
     Na www masz wszystko szczegółowo wyjaśnione. Nawet jak nie jesteś dobry w angielskim to powinieneś sobie poradzić z instalacją gry 😉

     • foxpl1

      dzięki za odpowiedzi. mnie akurat interesuje ten drugi zestaw ale dobrze wiedzieć, że z tym wszystko jest ok.

    • pluszonator

     Co do tego drugiego zestawu od EA to wygląda to tak że po zapłaceniu dostajesz dostęp do strony z kluczami do origin i w przypadku pięciu tytułów do steama. Klucze są niezależne, więc można mieć tytuł jednocześnie na obu platformach. Trochę więcej roboty jest z wklepywaniem kluczy do Simsów, bo wszystko dzieje się przez witrynę sims3.com. Żeby nie było, żeby mieć dostęp do wszystkich tytułów, trzeba mieć zainstalowane origin (link jest na stronie z kluczami).x