shot12Cóż mogę powiedzieć – to co czeka na nas w tej edycji Humble Bundle to jest naprawdę coś dużego. A umieszczenie w Humble Weekly Sale gry na Androida jest dobrym powodem by wspomnieć kolejny raz o obu promocjach. Chociaż bądźmy szczerzy – to nie paczka z grą na system od Google jest główną atrakcją na stronie.

Ale zacznijmy najpierw od tego, co dotyczy Androida. Otóż w wybranym przez PewDiePie zestawie znajduje się 5 tytułów, w tym jedna polska produkcja. I to właśnie ona jest dostępna w wersji na Androida. Mowa tutaj o grze McPixel, której wersję Lite możecie pobrać z tego miejsca. Pełna wersja tego tytułu kosztuje obecnie w Sklepie Play niecałe 10 złotych – w Humble Weekly Sale za jedną trzecią tego dostaniecie oprócz McPixel także 3 kolejne gry (w wersjach na komputery):

  • Botanicula
  • Thomas Was Alone
  • The Showdown Effect

Natomiast jeśli wydacie więcej niż 7 złotych, otrzymacie jeszcze grę Amnesia: The Dark Descsent. Jak widać jeśli ktoś chciał zakupić grę McPixel, teraz ma okazję dostać ją nie tylko w niższej cenie, ale także z kilkoma bonusami.

To tyle jeśli chodzi o Humble Weekly Sale – ale muszę też wspomnieć o Humble Bundle,  w którym co prawda nie ma żadnej gry na Androida, ale jest kilka naprawdę dobrych tytułów. Mowa tutaj o paczce z grami EA w której za dolara dostajemy m.in. Dead Space 1&3, Crysis 2 ME, czy Medal of Honor. Za wpłacenie średniej (4,79$ w tym momencie) na nasze konto trafi jeszcze Battlefield 3 oraz The Sims 3 + Starter Pack. Listę wszystkich tytułów w tej promocji znajdziecie tutaj, natomiast grę McPixel wraz z kilkoma grami na PC możecie kupić tutaj.

źródło: humblebundle.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.