ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
htc u12 plus

Czas na HTC – które modele poznają, czym jest Android 9 Pie?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wyraźnie widać, że rynek Androida się zmienia. Producenci coraz częściej stawiają na szybkie aktualizacje i możliwie natychmiastowe informowanie o planach w związku z nimi. Ogólne tempo wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale widać już wyjątki. Z pewnością nie jest nim Samsung, który niedawno ujawnił, kiedy kolejne modele dostaną Oreo. Mimo wszystko na dużą pochwałę zasługuje chociażby OnePlus, który zaktualizuje nawet OnePlus 3 i 3T. O tym i innych planach producentów, co do aktualizacji Android 9 Pie dowiecie się ze wczorajszego wpisu Adama. Tymczasem do gry wchodzi HTC, które również ogłosiło, które modele otrzymają nową wersję Robocika.

HTC i Android 9 Pie – cztery modele na tapecie

htc android 9 pie aktualizacja

Oto smartfony, które HTC uznało za warte aktualizowania:

W przypadku modelu Life mamy do czynienia z rodziną Android One, więc oczekiwalibyśmy szybkiego wydania Android 9 Pie. Czy tak faktycznie będzie? Tego nie możemy zagwarantować, bo Tajwańczycy nie ujawnili terminów wdrażania poszczególnych aktualizacji.

Zobacz też: Ogól się swoim telefonem!

Tylko 4 czy aż 4 modele? Niewątpliwie HTC kompletnie zapomniało o tegorocznych „średniakach” ze swojego portfolio, czyli Desire 12 i Desire 12+. Być może jeszcze Tajwańczycy wspomną o nich, ale nie liczyłbym na to. Tymczasem w drodze jest kolejny model firmy – HTC U12 Life, który już na dzień dobry powinien korzystać z Android 9 Pie w ramach programu Android One.

źródło: Facebook

Sprawdź najnowsze wpisy