aplikacja coigdzie telefony

Do sklepu Google Play trafiła dziś ciekawa aplikacja polskiej produkcji, która powinna przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią się rozerwać w wolnym czasie. Nosi ona nazwę coigdzie.pl i jest użytecznym narzędziem, pozwalającym na łatwe odnalezienie ciekawych wydarzeń i imprez, odbywających się w naszej najbliższej okolicy. Baza aplikacji jest całkiem duża i obejmuje według twórców kilkanaście tysięcy wydarzeń z całej Polski, ponad 2000 koncertów, 3000 spektakli teatralnych oraz 130 000 projekcji kinowych w każdym miesiącu.

coigdzie

Jeżeli więc chcecie się dowiedzieć, co ciekawego dzieje się w Waszym mieście, to dzięki coigdzie.pl na pewno będziecie w stanie znaleźć jakieś ciekawe zajęcie na wieczór. Interfejs aplikacji jest dość prosty i przejrzysty, choć po krótkich testach zauważyłem, że na urządzeniach pozbawionych fizycznego przycisku menu nie da się w żaden sposób wywołać opcji umożliwiającej wybranie innej lokalizacji, niż nasza własna i nie mam też dostępu do okienka pozwalającego na zmienienie daty. Liczę na to, że twórcy rozwiążą tę niewielką niedogodność, bo aplikacja bardzo przypadła mi do gustu.

Możecie już teraz pobrać ją za darmo ze Sklepu Play – nie zapomnijcie też podzielić się z nami Waszymi odczuciami z jej użytkowania.

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski