samsung galaxy oreo aktualizacja kiedy

Kiedy Twój Samsung dostanie Androida Oreo? Naprawdę uzbrój się w cierpliwość!

Newsy

Poznaliśmy już Androida 9 Pie. Pierwsze smartfony już mogą z niego korzystać w oficjalnym wydaniu. Co ciekawe, nie tylko tyczy się to Pixeli, bo również użytkownicy Essential Phone mogą się pochwalić najnowszym oprogramowaniem. Tymczasem wciąż wiele osób czeka na Oreo. O ile kluczowe, flagowe modele już zostały zaktualizowane, to wciąż wiele propozycji z niższych półek tkwi na Androidzie Nougat. Tymczasem do Sieci dostał się harmonogram aktualizacji Samsunga do Oreo i naprawdę warto być cierpliwym.

Aktualizacja do Oreo w wykonaniu Samsunga budzi wątpliwości

samsung oreo aktualizacja harmonogram

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Lider mobilnego rynku mocno modyfikuje Androida za sprawą swojej nakładki Samsung Experience. Jednak już nie raz debatowaliśmy, czy to usprawiedliwia firmę w taki późnym wydawaniu kolejnych wersji Robocika. Tymczasem Koreańczycy oficjalnie przedstawili, kiedy planują wydać Oreo na kolejne modele. Powyższy zrzut ekranu pochodzi z aplikacji Samsung Members. Pojawienie się 2019 roku w większości przypadków wygląda naprawdę źle. Jedynie Galaxy J7 Neo ma otrzymać nowszy system w grudniu. Jednak jest miła niespodzianka, bo pojawienie się Galaxy J7 (2016) jest zaskakujące. Jeśli ten smartfon faktycznie dostanie Oreo, to będzie wspierany równie „ambitnie”, co flagowa propozycja Samsunga z tego roku, czyli Galaxy S7. Mimo wszystko o tym dowiemy się dopiero w marcu.

Zobacz też: Korzystasz z Reddita? Twoje dane mogły zostać wykradzione!

Niektórzy mogą się zapytać, czemu od razu nie zaktualizować powyższych urządzeń do Androida Pie? Cóż… W tym momencie pojawia się konieczność kolejnych przystosowań, które Samsung już wykonał w ramach aktualizacji poprzednich modeli. Czemu to trwa tak długo? Na to pytanie może odpowiedzieć tylko lider mobilnego rynku.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x