Dwa dni temu uzyskaliśmy pierwsze nieoficjalne informacje na temat smartfonu, który jednocześnie jest konsolą do gier. Mowa tutaj o PlayStation Phone. Udostępniony został także film, jednak niewiele mogliśmy na nim zobaczyć. Dzisiaj mamy nieco więcej szczegółów.

Do sieci wyciekł kolejny film, tym razem znacznie bardziej szczegółowy. Wiemy już na pewno, że Zeus – nazwa robocza PlayStation Phone – będzie miał na pokładzie Androida w wersji 2.3 – Gingerbread. Nie ma już także wątpliwości co do gier. Jeśli się dobrze przyjrzeć, w aplikacjach można zauważyć ikonę PlayStation (czas 0:23 – wiersz 3., kolumna 4.).

Zapraszam do obejrzenia zamieszczonego poniżej materiału.

 

 

Na dodatek mamy kilka zdjęć wykonanych za pomocą Z1, które zostały umieszczone na portalu Picasa. Zdjęcia zostały zrobione w rozdzielczości 2592×1944, zatem mamy do czynienia z aparatem 5 megapikseli. Inne znane parametry to ogniskowa równa 4.1mm, przysłona – 3.4 oraz ekspozycja – 1/32. Zastanawiający jest jedynie fakt, czy posiadacz takiego telefonu będzie miał czas na korzystanie z aparatu mając do dyspozycji mnóstwo gier.

Źródło: engadget.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Tomasz Halasz