xiaomi mi 8

Xiaomi Mi 8X – połączenie trzech smartfonów w jeden?

Newsy

Xiaomi Mi 8 możemy na rynku znaleźć w trzech wersjach: podstawowej, SE i Explorer Edition. Każdy z tych smartfonów charakteryzuje się czymś innym, dzięki czemu klienci mogą dokonać zakupu smartfona bardziej zbliżonego z ich wymaganiami. W Internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające rzekomo nowy model, jakim jest Xiaomi Mi 8X. Wygląda na to, że będzie to wypadkowa powyższych urządzeń.

Xiaomi Mi 8X – zdjęcia

Xiaomi Mi 8X nie został jeszcze ani oficjalnie zapowiedziany, ani potwierdzony. Do Sieci trafiły jednak fotografie przedstawiające nowe urządzenia, a nawet samego CEO trzymającego tajemniczy model. Xiaomi Mi 8X ma zaoferować skaner linii papilarnych zintegrowany z ekranem. Podejrzenia te są spowodowane nieobecnością czytnika linii papilarnych na tylnym panelu. Sam smartfon, jak możecie zobaczyć poniżej, jest bardzo podobny zarówno bryłą, jak i umiejscowieniem podwójnego aparatu do modelu Mi 8.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Zobacz też: Jak wygląda praca programisty?

W kwestii specyfikacji technicznej możemy się spodziewać procesora Qualcomm Snapdragon 710, ekranu OLED z Always on Display, akumulatora o pojemności 3100 mAh i Dual SIM. Nie ma być natomiast NFC ani notcha. Warto jednak pamiętać, że wciąż nie są to informacje potwierdzone, a to, co widzimy na zdjęciach nie musi się okazać Mi 8X. Gdyby jednak chiński producent planował wypuszczenie nowego modelu ze średniej półki ze zintegrowanym z ekranem czytnikiem linii papilarnych, to mógłby przyciągnąć sporo klientów. Mógłby jednak tym samym sprawić, że sprzedaż flagowych modeli z jego portfolio by spadła.

źródło: Weibo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x