Xiaomi Mi 8 możemy na rynku znaleźć w trzech wersjach: podstawowej, SE i Explorer Edition. Każdy z tych smartfonów charakteryzuje się czymś innym, dzięki czemu klienci mogą dokonać zakupu smartfona bardziej zbliżonego z ich wymaganiami. W Internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające rzekomo nowy model, jakim jest Xiaomi Mi 8X. Wygląda na to, że będzie to wypadkowa powyższych urządzeń.

Xiaomi Mi 8X – zdjęcia

Xiaomi Mi 8X nie został jeszcze ani oficjalnie zapowiedziany, ani potwierdzony. Do Sieci trafiły jednak fotografie przedstawiające nowe urządzenia, a nawet samego CEO trzymającego tajemniczy model. Xiaomi Mi 8X ma zaoferować skaner linii papilarnych zintegrowany z ekranem. Podejrzenia te są spowodowane nieobecnością czytnika linii papilarnych na tylnym panelu. Sam smartfon, jak możecie zobaczyć poniżej, jest bardzo podobny zarówno bryłą, jak i umiejscowieniem podwójnego aparatu do modelu Mi 8.

 

Zobacz też: Jak wygląda praca programisty?

W kwestii specyfikacji technicznej możemy się spodziewać procesora Qualcomm Snapdragon 710, ekranu OLED z Always on Display, akumulatora o pojemności 3100 mAh i Dual SIM. Nie ma być natomiast NFC ani notcha. Warto jednak pamiętać, że wciąż nie są to informacje potwierdzone, a to, co widzimy na zdjęciach nie musi się okazać Mi 8X. Gdyby jednak chiński producent planował wypuszczenie nowego modelu ze średniej półki ze zintegrowanym z ekranem czytnikiem linii papilarnych, to mógłby przyciągnąć sporo klientów. Mógłby jednak tym samym sprawić, że sprzedaż flagowych modeli z jego portfolio by spadła.

źródło: Weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.