Seria Pixel 3 nie ma już przed nami większych tajemnic. Są to niewątpliwie jedne z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku. Google przyzwyczaiło nas już, że swoje nowości przedstawia jesienią, kiedy tak naprawdę konkurencja szykuje się do prezentowania urządzeń nowej generacji. To jednak nie zmienia faktu, że przez długi czas nowości z rodziny Pixel są wspominane przy każdej możliwej okazji. W przypadku zeszłorocznych modeli do dzisiaj mówi się i zestawia z innymi modelami ich świetny aparat. W takim razie, kiedy poznamy serię Pixel 3?

Data premiery rodziny Pixel 3 ujawniona w Sieci

google pixel 3 xl data premiery

Zarówno Pixel 3, Pixel 3 XL, jak i chociażby smartwatche Google mają zostać przedstawione 4 października, co możecie wyczytać z powyższego zrzutu ekranu. Pochodzi on z Famebit, czyli platformy, która łączy różne agencje reklamowe z twórcami treści w celach promocyjnych. To wciąż nie jest oficjalne potwierdzenie, aczkolwiek data ta pokrywa się ze wcześniejszymi domniemaniami. Google rok w rok wybiera październik na datę premiery nowych urządzeń.

Zobacz też: Użytkownicy BZWBK, uwaga na fałszywe aplikacje!

Czy to zbyt późno? To pytanie pojawia się bardzo często w przypadku tej firmy, ale niejednokrotnie już firma udowodniła, że warto czekać. Specyfikacja Pixeli 3 nie napawa optymizmem, ale nie od dziś wiadomo, że to oprogramowanie wyróżnia te modele. Dla niektórych budowa nowych smartfonów Google również może pójść w złą stronę, ale ma mieć to odwzorowanie chociażby w bezprzewodowym ładowaniu, dla którego najprawdopodobniej przygotowywany jest Pixel Stand. Zamiana telefonu w domowego Asystenta Google? To może się sprzedać.

źródło: GSMArena