Oto telefon dzięki któremu się ogolicie. Czy jest on jednak wytrzymały?

Newsy

Czy zawsze marzyliście o urządzeniu, dzięki któremu w dowolnym miejscu na świecie będziecie mogli ogolić się z dala od łazienki? Nie licząc elektrycznej golarki, ja również nie. Producenci uwielbiają jednak spełniać nasze zachcianki, zatem pewna firma wpadła na pomysł wyprodukowania telefonu ze wbudowaną golarką! Jak przedstawia się takie urządzenie, czy warto je zakupić, a przede wszystkim czy jest wystarczająco wytrzymałe?

Telefon ze wbudowaną golarką. Jak on działa i czy jest wytrzymały?

Zack z kanału JerryRigEverything postanowił przetestować telefon, który na Ebayu zakupić można za nieco ponad 100 złotych. Swoje urządzenie producent reklamuje jako wstrząsoodporne, pyłoodporne i wodoodporne. Co najważniejsze jednak, w telefon wbudowana jest najprawdziwsza automatyczna golarka, dzięki której swój zarost na twarzy będziecie mogli kontrolować zawsze i wszędzie. Jak działa ten wybitny wynalazek człowieka i czy jest on wytrzymały? Na te pytania odpowie Wam poniższy film.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Ta technologia zamieni każde Wasze zdjęcie w bazgroły. 

Jeśli mam być szczery, to powyższy materiał wideo mnie zaskoczył – nie przypuszczałem, że jakakolwiek firma produkuje urządzenia tego typu. Pomimo tego, że gadżet może nie być wodoodporny, to w kwestii wytrzymałości prezentuje się nienajgorzej, o ile pominiemy oczywiście fakt, że aparat o rozdzielczości matrycy 0.3 Mpix chroniony jest przez plastikowy obiektyw. Jeszcze bardziej zdziwił mnie jednak Zack, który bez uprzedzenia zaczął golić swoją własną rękę. Czego nie robi się jednak dla widzów… Co Wy sądzicie na temat takiego telefonu? Czy zakupilibyście go, czy może gadżet uważacie za całkowicie zbędny?

Źródło grafiki głównej: The Unbox Therapy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x