Mężczyźni wybierają Androida, kobiety iPhona.

sqer sqer Newsy

Firma Nielsen przekazuję nam ciekawe informacje na temat użytkowników smartphonów. Analitycy postanowili przebadać upodobania kobiet jak i mężczyzn dotyczące komórkowych systemów operacyjnych. Przede wszystkim, pytano o to jaki OS będzie pracował w ich następnym telefonie. A oto wyniki:
Z badania wynika, że mężczyźni wolą urządzenia z  Androidem, a produkty Apple’a są ulubionymi gadżetami kobiet. 30,9% przebadanych przedstawicielek płci pięknej planuje kupić sobie sprzęt z systemem iOS, a 32,6% mężczyzn wybierze platformę Android. Wśród pań Androida zakupi 22,8% ankietowanych. Poniżej szczegółowy wykres przedstawiający preferencje obojga płci.

Wykres
Z analiz dowiadujemy się także, że telefony produkowane przez Apple’a wybierze aż 35% badanych, które obecnie korzystają ze smartfona. Androida zaś około 28%. Systemy takie jak RIM oraz Windows Mobile nawet wspólnie, nie są w stanie dorównać silnej konkurencji, zaś Symbian nie został wcale sklasyfikowany, prawdopodobnie zawiera się w grupie „innych” OS.   

źródło: www.intomobile.com

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy