google pixel 3 xl etui

Google Pixel 3 XL – poznaliśmy częściowo jego specyfikację techniczną

Newsy

Google Pixel 2 XL przez wielu uważany jest za świetnego smartfona. Ba, smartfona roku. Do premiery Google Pixel 3 XL pozostało jeszcze trochę czasu, lecz już teraz możemy się częściowo zapoznać z jego specyfikacją techniczną. Urządzenie trafiło do bazy danych Geekbench, gdzie przetestowano także jego wydajność.

Google Pixel 3 XL – specyfikacja techniczna i wydajność

Google Pixel 3 XL trafił do bazy danych Geekbench. Smartfon został poddany benchmarkowi, gdzie w teście pojedynczego rdzenia uzyskał wynik 2426 punktów, natomiast sprawdzanie wydajności wielu rdzeni zakończyło się rezultatem 8355 punktów. Google Pixel 3 XL napędzany będzie przez znaną nam jednostkę Qualcomm Snapdragon 845 w towarzystwie jedynie 4 GB RAM, co przy konkurencji coraz częściej dającej 6, a nawet 8 GB nie zachwyca. Geekbench podaje także, że Pixel 3 XL pracuje pod kontrolą Androida 9.0, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

google pixel 3 xl

Google Pixel XL 3 mogliśmy już zobaczyć na zdjęciach. Smartfon będzie wyposażony w pojedynczy aparat główny. Trzeba przyznać, że jest to odważny krok Giganta z Mountain View. Choć z drugiej strony – jeśli jakość fotografii zostanie utrzymana bądź będzie jeszcze wyższa niż z poprzedniego roku, Google nie ma się o co martwić. Na więcej informacji o Google Pixel 3 XL musimy jeszcze trochę poczekać. W Polsce smartfon z pewnością nie będzie tani. Trafi od razu na najwyższą półkę, co sprawi, że dla przyszłych konsumentów będzie on bardzo przemyślanym zakupem.

źródło: Geekbench


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x