samsung Galaxy Note 9

Samsung za wcześnie pokazał film z Galaxy Note9 – poznajcie kluczowe nowości

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Do premiery Samsunga Galaxy Note9 pozostał niecały tydzień. Koreańczycy nie mają zamiaru czekać na targi IFA w Berlinie, które rozpoczną się pod koniec tego miesiąca. Lider mobilnego rynku zaplanował własne wydarzenie. Firma przyspiesza prezentację swojego flagowego smartfona z S Pen, co sugeruje też wcześniejszą premierę Galaxy S10. Jednak nie wybiegajmy za szybko w przyszłość i skupmy się na tym, co niedługo nas czeka. Co ciekawe, Samsung nie tylko z samą konferencją przyspiesza, ale ze zdradzaniem kluczowych cech. Zdecydowanie zbyt wcześnie Koreańczycy opublikowali film, w którym zdradzają nowości Galaxy Note9.

Ewolucja, a nie rewolucja – to kluczowa cecha nowości Galaxy Note9

O samym smartfonie wiemy już naprawdę wiele. Niemalże wszystko, co wydaje się najbardziej istotne. Jak możecie zobaczyć na powyższym filmie reklamowym, Koreańczycy skupili się na kilku nowościach. Pierwszą z nich jest oczywiście zupełnie nowy S Pen, który został wyposażony w moduł Bluetooth. Zmiany, które z tym idą mogliście już poznać, więc idźmy dalej – cały dzień pracy, co oczywiście nawiązuje do zdecydowanie większego akumulatora (4000 mAh). Kolejna wyjątkowa według Samsunga zmiana to pamięć do 1 TB. Tym sposobem, jak i kilkoma innymi poszlakami, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że wbudowana przestrzeń o pojemności 512 GB nie będzie na wyłączność dla Państwa Środka. Ta wersja Galaxy Note9 ma też jako jedyna oferować 8 GB RAM. Alternatywa odmiana będzie chwaliła się zestawem 128/6 GB. To też potwierdza pudełko urządzenia, które będzie sprzedawane w Rosji:

samsung galaxy note9 pudelko

Zobacz też: Alcatel ma problemy – ich smartfon przekracza normy promieniowania.

W stosunku do Galaxy S9+, Galaxy Note9 będzie wyróżniał się większym o 0,2-cala wyświetlaczem, wsparciem dla S Pena (co naturalne) oraz pojemniejszymi pamięciami, jak i ogniwem. Nie zapominajmy też o wyższej cenie, która w przypadku modelu z 512 GB może przekroczyć 5000 złotych. Czy to wystarczające zmiany? Pamiętajcie, że to ewolucja – rewolucje mamy poznać w przyszłym roku.

źródło: SamMobile, GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy