Jak najmniejszy telefon świata przetrwał tortury? Lepiej niż niejeden flagowiec

Michał Derej Newsy 2018-08-03

Kanał JerryRigEverything znany jest z testowania wytrzymałości smartfonów. Na łamach naszej strony co jakiś czas informujemy Was o najnowszych filmach Zacka, ponieważ uważamy, że są warte obejrzenia. Wczoraj ten popularny YouTuber zaskoczył nas nieco innym materiałem – testem wytrzymałości najmniejszego telefonu na świecie o nazwie Zanco Tiny T1. Jak urządzenie poradziło sobie z torturami?

Zanco Tiny T1 to najmniejszy telefon świata. Jak poradził sobie z testem wytrzymałości?

Zanco Tiny T1 jest naprawdę małym urządzeniem – telefon jest nawet mniejszy niż kciuk. W swoim filmie Zack poddał go różnym testom, np. wytrzymałości na zarysowania czy złamania. Tiny T1 wyposażony został w plastikową powłokę chroniącą ekran, zatem zarysować go da się naprawdę łatwo. Co ważne jednak urządzenia nie udało się złamaćniektóre flagowce, takie jak np. Oppo Find X, powinny brać z niego przykład!

Zobacz też: Poważny wyciek danych użytkowników popularnego portalu. Zobacz, czy Twoje hasła są zagrożone.

Dajcie znać, co myślicie o telefonie testowanym na kanale JerryRigEverything. Czy zdecydowalibyście się na zakup takiego urządzenia? Mnie taka idea nieco kusi – być może warto nareszcie wymienić NoPhone’a na coś lepszego?

Źródło: JerryRigEverything


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x