Logitech Revue – root już wkrótce

Newsy

Android jako system dość uniwersalny, wychodzi poza obręb kategorii Smartfonów – wielokrotnie już słyszeliśmy o TV wyposażonym w ten system operacyjny, przystosowany do współpracy wraz z Google TV. Firma Logitech wychodzi poza standardy, opracowała przystawkę typu Set-Top-Box do TV wyposażoną w komplet multimedialnych gniazd (USB, HDMI IN, HDMI OUT) oraz umożliwiającą skorzystanie z usług telewizji Google. W chwili gdy przystawka trafiła do oficjalnej sprzedaży, logicznym było że trafi pod lupę bardziej zaawansowanych użytkowników, chcących wycisnąć z niej ile się tylko da.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Na stronie AndroidCentral pokazane zostało dziś pierwsze zdjęcie ukazujące recovery tego urządzenia. Rokuje to rychłe „zrootowanie” sprzętu a więc znaczne poszerzenie jego funkcjonalności. Odblokowane Froyo na ekranie 42″? Dlaczego nie… ?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x