Najnowsza aktualizacja Androida, która oznaczona została literką „P” zbliża się do nas wielkimi krokami. Kilka dni temu Google udostępniło już finalną wersję testową systemu – od teraz możemy jedynie zatem odliczać do daty premiery. Co ciekawe, może ona mieć miejsce już za nieco ponad dwa tygodnie. 

Android P zostanie zaprezentowany 20 sierpnia? Tak informuje Evan Blass

Evan Blass to osoba, której przecieki praktycznie zawsze się sprawdzają. Z tego powodu możemy założyć, że oficjalna data premiery Androida P wyznaczona została na 20 sierpnia. Dziennikarz poinformował nas o tym przy pomocy ciekawego Tweeta.

Zobacz też: Zobacz najnowsze przeceny na gry i aplikacje ze sklepu Google Play.

O Androidzie P wiemy już praktycznie wszystko – jeśli chcecie zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat tego systemu, to koniecznie zajrzyjcie pod ten specjalny tag. Znajdziecie tam wszystkie ważne informacje na temat najnowszej odsłony systemu Google’a. Warto również zapoznać się z artykułem Mariusza, który opisuje, dlaczego nowa aktualizacja Androida to najambitniejsza wersja od lat. Czy czekacie na odsłonę systemu Google’a oznaczoną literką „P”? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: @evleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.