Android P

Poznaliśmy oficjalną datę premiery Androida P! Ujawnił ją Evan Blass

Newsy

Najnowsza aktualizacja Androida, która oznaczona została literką „P” zbliża się do nas wielkimi krokami. Kilka dni temu Google udostępniło już finalną wersję testową systemu – od teraz możemy jedynie zatem odliczać do daty premiery. Co ciekawe, może ona mieć miejsce już za nieco ponad dwa tygodnie. 

Android P zostanie zaprezentowany 20 sierpnia? Tak informuje Evan Blass

Evan Blass to osoba, której przecieki praktycznie zawsze się sprawdzają. Z tego powodu możemy założyć, że oficjalna data premiery Androida P wyznaczona została na 20 sierpnia. Dziennikarz poinformował nas o tym przy pomocy ciekawego Tweeta.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Zobacz najnowsze przeceny na gry i aplikacje ze sklepu Google Play.

O Androidzie P wiemy już praktycznie wszystko – jeśli chcecie zapoznać się z najnowszymi informacjami na temat tego systemu, to koniecznie zajrzyjcie pod ten specjalny tag. Znajdziecie tam wszystkie ważne informacje na temat najnowszej odsłony systemu Google’a. Warto również zapoznać się z artykułem Mariusza, który opisuje, dlaczego nowa aktualizacja Androida to najambitniejsza wersja od lat. Czy czekacie na odsłonę systemu Google’a oznaczoną literką „P”? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: @evleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x