Pocket God już na Androidzie

Maciej Rebajn 2010-12-03

pocket_god_android

Zostań Bogiem swojego Androida. Popularna gra na iPhone’a została przeportowana na nasz ulubiony system operacyjny. Pocket God to gra w stylu „Sim City”, tylko, że akcja dzieje się na wyspie a my kontrolujemy pigmejów. Jedną różnicą jest to, że nie zajmujemy się rozwojem miasta i zadowoleniem mieszkańców, tylko Boskimi rzeczami, jak ciskanie piorunami, sprowadzanie klęsk żywiołowych, rzucanie podległych nam pigmejów na pożarcie rekinom…
Zabijanie naszych poddanym na różne sposoby to straszny pożeracz czasu, dlatego nie polecam gry w czasie lekcji, wykładu lub w pracy (chyba, że w przerwie na lunch). Gra udostępnia wiele ciekawych lokacji, mini-gier i ogromne ilości dobrej zabawy.
Niestety lista oficjalnie obsługiwanych telefonów jest na razie dosyć krótka, ściągacie więc na własne ryzyko (możecie natomiast sprawdzić czy działa i ew. zwrócić).
Cena: 0.99$
Kod QR: QRpocketlegends

Źródło: androidcentral.com  • ……..

  Na Xperii X8 z andkiem 2.1 działa płynnie polecam

 • Gość

  Na SGS z 2.1 działa bez problemu i potwierdzam słowa Sprite’a, że gra jest mierna.

 • Gość

  Na SGS z Froyo instaluje sie uruchamia ale nie idze pograc . Telefon co chwile wibruje, co pare sekund obraz na ekranie sie zmienia na inny ale nic poza tym wiecej sie nie dzieje.

 • Gość

  Na g1 z froyo nie chce się odpalić.

 • sprite

  gra jest mierna…