samsung Galaxy Note 9

Galaxy Note9 na wideo – wiemy, jaki będzie miał aparat

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung Galaxy Note9 to w ostatnim czasie zdecydowanie gorący temat – z dnia na dzień pojawiają się nowe plotki o tym urządzeniu. Dziś trafiła nam się prawdziwa bomba, a mianowicie wideo ukazujące tytułowy smartfon. Mało tego, dzięki niemu już wiemy, jaki Galaxy Note9 będzie miał aparat.

Galaxy Note9 na wideo

Design Galaxy Note9 jest już znany od co najmniej kilku miesięcy. Doskonale wiemy, że niewiele zmieni się on w stosunku do poprzedniego Notatnika jedyne zauważalne różnice, to inne ułożenie aparatu i czytnika linii papilarnych. Jeśli jednak zastanawiacie się jak ten smartfon prezentuje się „na żywo”, to zobaczcie ten filmik:

Na filmie najprawdopodobniej ukazana została próbka przedprodukcyjna Galaxy Note9 – wyglądem nie będzie się ona różnić absolutnie niczym od finalnej wersji urządzenia, która trafi do sklepów.

Galaxy Note9 – aparat

Najciekawsze w powyższym filmiku nie jest sam filmik, a szczegół, który pozwala nam założyć, że aparat w Galaxy Note9 będzie dokładnie taki sam jak w doskonale znanym Galaxy S9+. Zobaczcie sami:

galaxy s9 i note9 aparat

Zobacz także: Od przyszłego roku seria Galaxy A bardzo się zmieni. Co planuje Samsung?

Jedyną różnicą pomiędzy tymi aparatami jest oczywiście ich ułożenie. Zaimplementowanie aparatu z S9+ w Note9 ma sens – jednak jeśli wierzyć poprzednim przeciekom, to powinniśmy tutaj otrzymać dodatkowo kilka funkcji, które będą dostępne tylko w tym urządzeniu. Premiera Galaxy Note9 została zaplanowana już na 9 sierpnia. Czekacie?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy