ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy Note 3 zadebiutuje z Androidem 4.3 na pokładzie?

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
galaxy_note_3

Nie ma co ukrywać, że tegoroczne targi IFA 2013 zapowiadają się bardzo ciekawie. Jedną z premier, która na pewno będzie cieszyła się ogromną popularnością jest prezentacja nowego phableta z rodziny Galaxy Note. Dziś do Sieci przedostały się kolejne informacje dotyczące trzeciej generacji tego modelu.

43hike (1)

Ludzie z SamMobile na swoim tweeterze poinformowali wszystkich śledzących ich profil, iż nowy Galaxy Note zadebiutuje z preinstalowanym Androidem 4.3 na pokładzie. Co ciekawe oznaczyli tą informacje tagiem „#CONFIRMED”, co oznaczałoby, że informacja ta jest potwierdzona. Próżno jednak szukać w Sieci jakichkolwiek oświadczeń Samsunga na ten temat. Opierając się o anonimowe źródła, których w Internecie nie brakuje, prace nad połączeniem Androida z autorską nakładką producenta są już na ukończeniu, a sam system przechodzi już ostatnie testy. Za słusznością dzisiejszej informacji przemawia także to, że nowy flagowiec pojawiał się już w benchmarkach z najnowszą kompilacją Androida.

Czy informacja ta okaże się więc prawdą? Tego jeszcze nie wiemy. Możemy jednak Was zapewnić, że dowiecie się o tym z naszego portalu już niebawem.

źródło: phonearena.com

Sprawdź najnowsze wpisy