ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Druga generacja Nexusa 7 pod koniec sierpnia będzie dostępna w Wielkiej Brytanii

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy
Nexus-7-2013-Box

Premiera nowego Nexusa 7 nieco rozczarowała europejskich entuzjastów mobilnych rozwiązań Google’a, bowiem koncern podczas prezentacji zapowiedział, że nowy tablet będzie dostępny jedynie na obszarze Stanów Zjednoczonych. Coś jednak drgnęło w tej sprawie i już niebawem wszyscy spragnieni mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli go zakupić bez kombinowania z międzynarodowymi zakupami.

Z raportu opublikowanego przez ASUSa piątkowego poranka, dowiadujemy się, iż nowy Nexus 7 będzie dostępny na Wyspach Brytyjskich już pod koniec okresu wakacyjnego, a dokładnie od 28 sierpnia, a sam tablet będzie sprzedawany w dwóch wariantach. Za pierwszy z nich w wersji 16 GB wszystkim spragnionym przyjdzie zapłacić 199,99 funtów, zaś w przypadku wariantu z dwukrotnie większą pamięcią wewnętrzną cena będzie kształtowała się na poziomie 239,99£.

Rozszerzenie dystrybucji nowego Nexusa 7 o Wielką Brytanię stwarza nadzieję na to, że także inne europejskie kraje, a w tym Polska, otrzymają możliwość zakupu urządzenia w sklepach na terenie własnego kraju.

źródło: phonearena.com

Sprawdź najnowsze wpisy