Aktualizacja dla Android Market – nowe funkcje

Newsy

Portal Android Central donosi, że aplikacja Android Market uzyskała nową aktualizację dostępną dla użytkowników systemu Froyo. Update, zależnie od wersji językowej i producenta dodaje w podglądzie aplikacji nową zakładkę – „Similar” lub „Ralated” w przypadku urządzeń z interfejsem HTC Sense, przedstawiającą aplikacje „Podobne” do obecnie przeglądanego programu (zbliżone tagami wyszukiwania, kategorią etc.).

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Android Central przewiduje, że wprowadzenie aktualizacji dla Android Market to wstęp do rozpoczęcia szerszej aktualizacji najnowszych urządzeń (jak Droid X lub Evo 4G) prawdopodobnie do Androida w wersji 2.3 czyli Gingerbread.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x