Huawei Mate 20 Pro na zdjęciu – jest niespodzianka

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

Huawei Mate 20 Pro swoją premierę będzie mieć jesienią bieżącego roku. Tymczasem do Sieci przecieka coraz więcej informacji na temat nowego flagowca chińskiego producenta. Wielu z Was pewnie zastanawiało się czy będziemy mieć do czynienia z wcięciem w ekranie. To zdjęcie daje nam odpowiedź.

Huawei Mate 20 Pro – zdjęcie

Huawei Mate 20 Pro zostanie zaprezentowany w październiku. Najnowszy raport zdradza nam już jednak częściowo jego specyfikację techniczną oraz wygląd. Warto zacząć od tego ostatniego, gdyż na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć prototyp Huawei Mate 20 Pro. Widzimy, że producent nie zdecydował się na notcha i ekran wypełnia niemal całkowicie frontowy panel. Prawdopodobnie pojawi się także wysuwana kamerka selfie, jak w modelu Vivo Nex S.

Huawei mate 20 pro wygląd

Huawei Mate 20 Pro – specyfikacja techniczna i cena

Nie mamy stuprocentowej pewności, co do autentyczności fotografii. Leakster, który jest odpowiedzialny za jej publikację twierdzi jednak, że smartfon może oferować blisko 7-calowy wyświetlacz i być wyposażony nawet w 8 GB RAM. Dodatkowo spodziewajmy się potrójnego aparatu głównego oraz wsparcia szybkiego ładowania.

Zobacz też: Co warto wiedzieć o smartwatchach Pixel od Google?

Najciekawszą kwestią pozostaje cena Huawei Mate 20 Pro. Niektóre źródła podają, że wynosić ona będzie aż 999 euro, co uczyni go jednym z najdroższych smartfonów na rynku. Oznaczać to będzie gorący, jesienny pojedynek, kiedy na rynku obecny będzie już Samsung Galaxy Note9 oraz prawdopodobnie nowe iPhone’y.

źródło: CNMO

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy