samsung-logoNie tak dawno jeden z australijskich operatorówujawnił, że Note 2 nie otrzyma aktualizacji do wersji 4.2.2, ale od razu dostanie Androida 4.3. Wtedy też przypuszczaliśmy, że podobny los może spotkać Galaxy S3. Dzisiaj nasze przypuszczenia potwierdził na swoim forum jeden z niemieckich operatorów.

Na forum Telekomu jeden z użytkowników napisał, że pojawiają się informacje o przeskoczeniu aktualizacji do Androida 4.2.2 dla Samsunga Galaxy S3. Chwilę później pojawił się komentarz jednego z pracowników, który potwierdził tę plotkę.

Samsung-Galaxy-S-III-Android-43-update

Przypomnijmy, że zarówno Note II jak i Galaxy S3 – poprzednie flagowce Samsunga – wciąż działają (oficjalnie) na Androidzie 4.1.2. Niedawna premiera wersji 4.3 stanowi dobrą okazję by odpuścić poprzednią odsłonę systemu i od razu dać użytkownikom najnowszego „zielonego robocika”.

Niestety, wciąż nie ma żadnych nowych informacji co do terminu kiedy aktualizacja miałaby się pojawić. Bardzo ostrożnie można by przyjąć termin „przed świętami Bożego Narodzenia” – znając jednak Samsunga nic nie jest pewne. Niecierpliwym pozostaje tylko wziąć się za instalację custom ROMa.

źródło: unwiredview.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.