eset mobile security

Słowacki ESET należy do liderów rynku, jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań antywirusowych. Dzisiejszego dnia producent udostępnił nową wersję swojego mobilnego programu ESET Mobile Security. Wraz z nowym wyglądem, twórcy postanowili zmienić także i model dystrybucji swojego oprogramowania.

W nowej wersji Mobile Security słowackie przedsiębiorstwo postawiło na model freemium, dzięki czemu takie funkcje jak skanowanie podczas pobierania na żadanie, lokalizacja GPS, wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych aplikacji, zdalna blokada urządzenia i ochrona przed odinstalowaniem są od teraz dostępne za darmo. Po zakupie licencji premium pakiet ochrony rozszerza się o bardziej zaawansowane funkcje, do których należą między innymi automatyczne skanowanie, ochrona przed phishingiem, blokowanie połączeń i SMS’ów od wybranych numerów oraz funkcja Anti-Thief, która wysyła na wskazany wcześniej numer wiadomość tekstową w przypadku użycia nieautoryzowanej karty SIM. Odblokowanie funkcji premium kosztuje 30 złotych za rok lub 60 złotych za trzy lata ochrony. ESET nie zapomina o wcześniejszych subskrybentach i gwarantuje możliwość użycia starej licencji do odblokowania funkcji premium.

Screenshot_2013-08-08-01-50-51

Jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji skorzystać z ESET Mobile Security, to słowacka firma udostępnia Wam możliwość przetestowania licencji premium za darmo przez 30 dni. Pakiet możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play.

eset

źródło: inf. prasowa

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec