PlayStation Phone na filmie?

Newsy

Portal gsmarena.com dotarł w internecie do filmu pokazującego działanie tajmeniczego urządzenia od firmy SonyEricsson. Owym telefonem prawdopodobnie jest PlayStation Phone. Film jest dość niewyraźny, widać jednak że urządzenie ma klasyczny dla telefonów z rodziny Xperia niebieski temat graficzny.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

{youtube}zPvoIElolBU{/youtube}

Dokładna specyfikacja Z1 PlayStation Phone nie jest znana, duża część entuzjastów spekuluje, że sprzęt będzie miał ekran w technologi Retina, o przekątnej 3,7″ lub 4,1″, procesor 1 GHz Qualcomm Snapdragon, 512 MB RAM, 1 GB ROM oraz złącze kart MicroSD.

Duszą sprzętu będzie prawdopodobnie Android Gingerbread, samej prezentacji sprzętu można się spodziewać 9 Grudnia. Gsmarena przewiduje, że cena sprzętu będzie oscylować w granicy 500 dolarów. Telefon będzie prawdopodobnie na start posiadał 5 gier, zaś cena zakupu nowych gier będzie wahała się w okolicach 10 dolarów za sztukę.

Czy nowy SonyEricsson będzie przełomem na rynku gier dla Androida? W jaki sposób będzie dokonywał się zakup gier? Czekamy na kolejne informacje związane z PlayStation Phone.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x