Tegra 2? NVIDIA zapowiada kolejne procesory!

Newsy

Procesor Tegra2, pierwszy dwurdzeniowy procesor przeznaczony dla urządzeń mobilnych na dobre jeszcze w nich nie zagościł, a jego producent już zapowiada kolejne jego wersje. Jak donosi portal phandroid.com, procesor Tegra 3 jest bliski ukończenia, a pierwszy procesor najnowszej generacji (czterordzeniowy?) Tegra 4 jest w stadium projektowania.  

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Co więcej, CEO firmy NVIDIA, Jen-Hsun Huang przedstawił śmiały plan rozwoju tej rodziny układów – „co roku będzie nowy procesor”, dodał także, że „Dwurdzeniowe procesory w 2011 roku będą standardem, a czterordzeniowe układy to bliska przyszłość”.

Czy szykuje się kolejny „wyścig zbrojeń” producentów procesorów? Jak zareagują na to firmy Samsung i Qualcomm? Tego powinniśmy dowiedzieć się w niedalekiej przyszłości.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x