ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
mi mix 2s, xiaomi mi mix

MIUI 10 potwierdza Xiaomi Mi Mix 3

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi Mi Mix 3 jest jednym z najciekawiej zapowiadających się smartfonów. Kolejny bezramkowiec chińskiego producenta nie tylko charakteryzować się będzie jeszcze lepiej zagospodarowanym przednim panelem, ale także wysuwanym aparatem. Jego design właśnie został potwierdzony przez betę MIUI 10.

Xiaomi Mi 3 potwierdzony przez MIUI 10

W becie MIUI 10 dostrzeżono grafiki przedstawiające urządzenie bardzo podobne do debiutujący w zeszłym miesiącu Vivo Nex S. Od jakiegoś czasu wiemy, że Mi Mix 3 ma być bardzo podobnym smartfonem. Poniższa grafika prawdopodobnie go prezentuje. Wcześniej też mogliśmy zobaczyć Xiaomi Mi Mix 3 na zdjęciu.

xiaomi mi mix 3 wygląd
mi mix 3 mi mix 2s wygląd

Względem poprzednika, czyli modelu Mi Mix 2s zajdzie spora zmiana. Ramki są wyraźnie cieńsze, a kamerka selfie została schowana. Premiera Xiaomi Mi Mix 3 ma się odbyć we wrześniu bieżącego roku. Byłoby to w rok po premierze Xiaomi Mi Mix 2. Czy tak się jednak stanie, nie wiadomo. Oznaczałoby to bowiem, że Xiaomi co pół roku wypuszczałby nową wersję flagowca. Co prawda, OnePlus to nie przeszkadza i nowsze modele wyprzedają się równie szybko, co wcześniejsze wersje. Z drugiej zaś strony premiera Xiaomi Mi Mix 3 z pełnoprawnym wydaniem MIUI 10 miałaby sens.

źródło: Playfuldroid

Sprawdź najnowsze wpisy