iPhone 6.1

Produkcja nowych iPhone’ów rusza na dniach. Duże premie dla pracowników

Newsy

We wrześniu Apple zaprezentuje trzy nowe modele iPhone’ów. Jak co roku, producent spodziewa się dużego sukcesu i pobicia kolejnych rekordów. Ich produkcja ruszy już na dniach, dlatego odpowiedzialne za nią firmy rozpoczynają nabór na pracowników. Z taśmy produkcyjnej dziennie ma schodzić aż kilkaset tysięcy gotowych egzemplarzy!

Produkcja nowych iPhone’ów rusza w sierpniu

Jak informują zagraniczne media, już na dniach startuje nowa produkcja iPhone’ów. Właśnie ruszył nabór do Foxconn. Fabryka ma zamiar zatrudnić nowe osoby na czas określony, co najmniej do listopada bieżącego roku, kiedy przypada najgorętszy okres produkcji. Apple będzie zależeć, by wszyscy klienci mogli otrzymać swoje modele jak najszybciej. Jednorazowa premia w fabryce Foxconn ma wynosić nawet dwa tysiące juanów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Foxconn ma być także głównym wykonawcą nowych iPhone’ów – na rynek ma trafić aż 90% urządzeń wyprodukowanych przez tę firmę. Za pozostałe 10% odpowiedzialny będzie Pegatron.

Zobacz też: Tortury Oppo Find X

Premiera nowych iPhone’ów odbędzie się już we wrześniu. Niedługo potem ruszy ich sprzedaż. Tegoroczna prezentacja zapowiada się naprawdę interesująco. Pamiętajcie też, że jeśli rozglądacie się za kupnem iPhone’a, ale Wam się nie spieszy, być może warto poczekać te 1,5 miesiąca. Przy prezentacji nowych modeli, ceny zeszłorocznych powinny trochę spaść.

źródło: Digitimes, 9to5Mac


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x